Sesja rodzinna

Fotografia rodzinna to niezwykła pamiątka zarówna dla osób, którym jest wykonywana, jak i dla ich najbliższych. To właśnie cała rodzina na jednym zdjęciu stanowi zwykle o udanej sesji.

Podczas robienia jakichkolwiek zdjęć największą wagę zawsze mają dla mnie ujęcia rodzinne, to nieodłączny element każdej sesji. To dla Was wyjątkowa pamiątka, dlatego zawsze namawiam na tego typu ujęcia. Nie są ona w żaden sposób dodatkowo płatne, bo wiem że to one po latach najbardziej rozczulają, choć dla mnie są  najtrudniejsze do wykonania. 

Sesje rodzinne wykonuję nie tylko w moim studio w Katowicach. Często zapraszam Was na sesje plenerowe. Rodzinny spacer po Parku Śląskim  przynosi wiele niezapomnianych wrażeń i cudownych rodzinnych ujęć. Lokalizacja sesji plenerowej zależy od Ciebie, chętnie dojadę do Twojego ulubionego parku w takich miastach jak : Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie, Bytom, Ruda Śląska czy Świętochłowice.

Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Do ujęć rodzinnych proszę o odpowiednie przygotowanie. Proszę o zabranie dla rodziny (pary) ubrań w podobnej stylistyce czyli: czarne (białe) koszulki, podobne jeansy. Mogą to być, też ubrania w jednakowej tonacji kolorystycznej np., niebieskie, ale ważne jest żeby były jednolite, bez wzorów, napisów, logotypów. Mamy proszę by zadbały nie tylko o makijaż, ale sprawdziły również czy zarost taty jest pożądanej długości.