Sesja noworodkowa

do 14 dnia życia

Sesja dziecka po urodzeniu to najlepsza pamiątka, jaką możemy sprawić sobie i naszym najbliższym. Na zdjęciach możemy zatrzymać ten wspaniały czas, maleńkość i cud nowego życia.

Fotografia noworodkowa to dziedzina fotografii, która mocno rozwija się w ostatnich latach, jednak warto zwrócić uwagę na doświadczenie fotografa. 

Noworodki fotografuję od ponad 8 lat i zrobiłam już ponad 500 sesji noworodkowych. Ukończyłam profesjonalne kursy fotografii noworodkowej i cały czas się szkolę, aby robić jeszcze lepsze zdjęcia. Wybierając fotografa noworodkowego pamiętaj, że oddasz w jego ręce najcenniejszy skarb – swoje nowonarodzone dziecko! Sesja noworodkowa organizowana jest w przyjaznej atmosferze, tak aby zarówno dziecko jak i rodzice czuli się komfortowo.

Narodziny maleństwa to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, aby lepiej się przygotować do sesji poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jeżeli jednak potrzebujecie dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam do kontaktu

Sprawdź moją ofertę dla mieszkańców takich miast na Śląsku i w Zagłębiu jak: Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Siemianowice Śl., Mysłowice czy Świętochłowice i daj się zaprosić na sesję noworodkową.

Oferuję 4 rodzaje sesji noworodkowych dobranych do indywidualnych potrzeb:

  • cena sesji obejmuje  zdjęcia poddane autorskiej obróbce,
  • zdjęcia przekazane są w formie elektronicznej oraz wydrukowane na papierze jedwabnym w formacie 15x23cm w personalizowanym, ręcznie robionym pudełeczku,
  •  możliwość wykupienia dodatkowych zdjęć w cenie 40 zł/ sztukę