Sesja ciążowa - Sesja brzuszkowa

Ciąża to niesamowity moment w życiu kobiety, wyjątkowy i często niepowtarzalny. Choć czasem odczuwa się pewne niedogodności, to tylko po to by chwilę później poczuć się jeszcze silniejszą, piękniejszą i najważniejszą na świecie, bo to właśnie pod Twoim sercem rośnie malutki człowiek. 

Dlatego to takie ważne, żeby zdjęcia ciążowe wykonane były przez profesjonalistę podczas tzw. sesji brzuszkowejSesje ciążowe najlepiej wykonać miedzy 30 a 36 tc, czyli wtedy, gdy brzuszek jest już duży i ładnie zaokrąglony, ale jednocześnie jest jeszcze dość wysoko. Wtedy też zazwyczaj przyszłe mamy mają całkiem sporo energii do działania.

Jako fotograf staram się zaproponować kobiecie przed sesją możliwe sceny, aby czuła się w każdym ujęciu jak najbardziej komfortowo. W moim studio dostępne są również suknie i materiały, z których korzystamy podczas zdjęć.

Zawsze pytam klientów o hobby, pasje, czy zawód jaki wykonują. Bardzo lubię wykorzystywać takie informacje przy doborze stylizacji. Tworzę dla Was pamiątki, które są spójne z Waszym zamiłowaniem, usposobieniem, czy cechami osobowości. Są niepowtarzalne i są częścią Was.

Często zachęcam przyszłe mamy do wyboru sesji plenerowej. Każda pora roku jest do tego odpowiednia, a ten rodzaj sesji świetnie uspokaja kobietę i idealnie pasuje do ujęć rodzinnych. Jako miejsce sesji możemy wtedy wybrać jakiś sentymentalny zaułek w Waszym parku, albo udokumentować rozwój związku w tych samych miejscach co sesja ślubna. Mam też swoje sprawdzone miejsca w okolicy takich miast jak Katowice, Piekary Śląskie, Bytom, Ruda Śląska czy Dąbrowa Górnicza.

Jak przygotować się do sesji ciążowej?

Proszę, aby przyszła mama miała na sobie bieliznę w kolorze białym, czarnym lub cielistym.  Mamusie w tym okresie wyglądają kwitnąco, jednak proszę pamiętać o pięknym makijażu oraz stylizacji paznokci rąk i nóg (sekret tkwi w szczególe). Tatuś jeśli będzie sobie życzył może pozować do zdjęć bez koszulki. Bardzo ciekawym elementem zawsze są dla mnie tatuaże, jeśli chcecie możemy pokazać to czego zazwyczaj nie widać na pierwszy rzut oka. Proszę również o przygotowanie stylizacji rodzinnej, spójnej dla wszystkich.