Sesja rodzinna

Fotografia rodzinna to niezwykła pamiątka zarówna dla osób, którym jest wykonywana, jak i dla ich najbliższych. To właśnie cała rodzina na jednym zdjęciu stanowi zwykle o udanej sesji.

Podczas robienia jakichkolwiek zdjęć największą wagę zawsze mają dla mnie ujęcia rodzinne, to nieodłączny element każdej sesji. To dla Was wyjątkowa pamiątka, dlatego zawsze namawiam na tego typu ujęcia. Nie są ona w żaden sposób dodatkowo płatne, bo wiem że to one po latach najbardziej rozczulają, choć dla mnie są  najtrudniejsze do wykonania. 

Sesje rodzinne wykonuję nie tylko w moim studio w Katowicach. Często zapraszam Was na sesje plenerowe. Rodzinny spacer po Parku Śląskim lub innym ciekawym miejscu  przynosi wiele niezapomnianych wrażeń i cudownych rodzinnych ujęć. Lokalizacja sesji plenerowej zależy od Ciebie, chętnie dojadę do Twojego ulubionego parku w takich miastach jak: Chorzów, Katowice, Siemianowice Śląskie, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Mikołów czy Świętochłowice.

  • cena sesji obejmuje  zdjęcia poddane autorskiej obróbce,
  • zdjęcia przekazane są w formie elektronicznej oraz wydrukowane na papierze jedwabnym w formacie 15x23cm w personalizowanym, ręcznie robionym pudełeczku,
  •  możliwość wykupienia dodatkowych zdjęć w cenie 40 zł/ sztukę