Sesja dziecięca

„Ale te dzieci szybko rosną!”  Prawda?  Jeszcze  niedawno maleństwo ze słodkimi dołeczkami, potem stawiało pierwsze kroczki  świętując  swój roczek, w przedszkolu miliony pięknych sukienek i innych eleganckich kreacji, a tymczasem pierwszy dzwonek w szkole… 

Te wszystkie i jeszcze setki innych chwil mam okazję codziennie dla Was fotografować, byście mogli dzielić się tymi chwilami z bliskimi i  wracać do nich po latach z uśmiechem na twarzy. Moment, w którym warto umówić się na sesję to czas około 7 miesiąca życia, kiedy maluch już samodzielnie siedzi, jest ciekawy otaczającego świata i jeszcze nie dość szybki żeby uciec sprzed obiektywu.

Szczególnie ważny czas, zwłaszcza na Śląsku to pierwsze urodzinki! Warto zadbać o pamiątkę dla Was i całej rodziny.

Fotografia dziecięca to wspaniała okazja, aby uwiecznić na zdjęciach pociechy. Nasze dzieci rosną niezwykle szybko, dlatego taka sesja to zapamiętanie na zdjęciach tych wspaniałych chwil.  Sesja dziecięca organizowana jest w przyjaznej atmosferze, tak aby zarówno dziecko jak i rodzice czuli się komfortowo. 

W moim studio dostępne są do Waszej dyspozycji kreacje dla małych modeli i modelek (do roku dla chłopców oraz do 5 lat dla dziewczynek). Jednak jeśli macie w swojej szafie ubranko, w które chcecie ubrać malucha do zdjęcia, zabierzcie ze sobą. Zawsze przed sesją ustalam z rodzicami stylizacje, kolorystykę i ubiór dla dziecka oraz dla rodziców jeżeli chcą także uczestniczyć w sesji rodzinnej.

Zapraszam do studia w Katowicach, gdzie Wasze dziecko przeżyje wspaniałą przygodę jako modelka lub model. Dostaniecie niezwykłe zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką. 

Oferuję 3 rodzaje sesji dziecięcych dobranych do indywidulanych zapotrzebowań:

Studio

w trakcie sesji wykonuję 3 stylizacje
pakiet zawiera 10 zdjęć, sesja odbywa się w studio

Plener

w trakcie sesji wykonuję 2-3 stylizacje
pakiet zawiera 10 zdjęć, sesja odbywa się w uzgodnionym miejscu

Live Style Studio

naturalne ujęcia, stylizacja boho, dominujące kolory to biały i beż
pakiet zawiera 10 zdjęć, sesja odbywa się w studio