Sesja ciążowa

Sesja ciążowa – robić czy nie?!

Ciąża to czas wielu zmian, niespodzianek i wzruszeń, a jednocześnie czas który zmienia w naszym życiu wszystko, począwszy od figury aż do wielkich planów na przyszłość. Jednocześnie to czas, który minie bezpowrotnie, nie da się już powtórzyć, a moim zadaniem jest zostawić dla Was wspomnienia, te najpiękniejsze! Uwierz mi – wiem jak to zrobić!

Dlatego to takie ważne, żeby zdjęcia ciążowe wykonane były przez profesjonalistę podczas tzw. sesji brzuszkowej. Sesje ciążowe najlepiej wykonać miedzy 30 a 36 tc, czyli wtedy, gdy brzuszek jest już duży i ładnie zaokrąglony, ale jednocześnie jest jeszcze dość wysoko. Wtedy też zazwyczaj przyszłe mamy mają całkiem sporo energii do działania.

Jako fotograf staram się zaproponować kobiecie przed sesją możliwe sceny, aby czuła się w każdym ujęciu jak najbardziej komfortowo. W moim studio dostępne są również suknie i materiały, z których korzystamy podczas zdjęć.

Zawsze pytam klientów o hobby, pasje, czy zawód jaki wykonują. Bardzo lubię wykorzystywać takie informacje przy doborze stylizacji. Tworzę dla Was pamiątki, które są spójne z Waszym zamiłowaniem, usposobieniem, czy cechami osobowości. Są niepowtarzalne i są częścią Was.

Często zachęcam przyszłe mamy do wyboru sesji plenerowej. Każda pora roku jest do tego odpowiednia, a ten rodzaj sesji świetnie uspokaja kobietę i idealnie pasuje do ujęć rodzinnych. Jako miejsce sesji możemy wtedy wybrać jakiś sentymentalny zaułek w Waszym parku, albo udokumentować rozwój związku w tych samych miejscach co sesja ślubna. Mam też swoje sprawdzone miejsca w okolicy takich miast jak Katowice, Piekary Śląskie, Bytom, Mysłowice czy Dąbrowa Górnicza.

Oferuję 4 rodzaje sesji ciążowych dobranych do indywidulanych zapotrzebowań:

  • cena sesji obejmuje  zdjęcia poddane autorskiej obróbce,
  • zdjęcia przekazane są w formie elektronicznej oraz wydrukowane na papierze jedwabnym w formacie 15x23cm w eleganckim, ręcznie robionym pudełeczku,
  •  możliwość wykupienia dodatkowych zdjęć w cenie 40 zł/ sztukę