Sesja bożonarodzeniowa (świąteczna, mikołajkowa)

Mini sesje Bożonarodzeniowe swoją formułą troszkę różnią się od pełnych sesji. Zazwyczaj przebiegają bardzo sprawnie i w bardzo wesołej, świątecznej atmosferze. W studio czekają już przygotowane dla Was dwie scenki (czasem trzy), mnóstwo ubranek dla małych modeli (dla chłopców do 1 roku, dla dziewczynek do 5 lat), jednak zawsze proszę rodziców żeby przygotowali choć jeden strój sami i dziecko było już ubrane przychodząc do studia, co znacznie usprawni pracę ponieważ klienci zazwyczaj zapisani są co 30 minut.

Kochani moi, jeśli Wasza pociecha z jakiegoś względu potrzebuje więcej czasu, np. byliście już na sesji i nie poszło jak z płatka, lub np. dzieciątko jest mniejsze niż 6 miesięcy, albo jest Was więcej niż 5 proszę powiedzcie mi o tym wcześniej, abym mogła zarezerwować dla Was odpowiednią ilość czasu. Bezwzględnie proszę o punktualność, nawet  10 minutowe spóźnienie, powoduje załamanie całego planu

Zapisy na sesje świąteczne ruszają zazwyczaj już w październiku, same sesje zaczynają się już około 10 listopada. Pamiętajcie, musimy zacząć wcześniej aby gotowe zdjęcia i inne ozdoby mogły cieszyć Wasze oczy w Świąteczny czas.