Adrian/ 30 października, 2022/ Promocje/ 0 comments

Sezon Mini Sesji Świątecznych uważam za otwarty!

Kochani zapraszam na Mini Sesje Świąteczne !!! W tym roku zapisy wyłącznie przez link -> Zapisy

W tym roku zaplanowałam piękną dużą scenerię z łóżkiem w kolorach zieleni, bieli, brązu, beżu. Specjalnie do tej scenerii będą czekały na Was piękne tiulowe suknie (mama + 4 córki)

Akcja drugiej scenki będzie toczyła się w starej śląskiej kuchni – jak się domyślacie będzie stary byfyj i świetna rodzinna zabawa przy robieniu pierniczków. Kolorystyka obowiązująca: czerwony, zielony, biały, granaty, brązy, beże, bordo itd.

Trzecia scenka dla dzieciaczków będzie zestawieniem dwóch kolorów pięknej świątecznej czerwieni i naturalnego brązu desek, a wszystko przełamana zielenią świątecznych drzewek. Minimalistycznie i prosto, ale wierzcie mi bardzo urokliwie.

W celu rezerwacji terminu konieczna będzie wpłata zaliczki 50 zł

W tym roku chce Wam zaproponować trzy pakiety sesji:

Sesja VIP

500 zł

W cenie sesji jest: 10 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowane na papierze błyszczącym, w ozdobnym pudełeczku w formacie 15×23 cm. W ramach sesji otrzymujesz także dwa kalendarze ze zdjęciami oraz upominek dla dzieci. W ramach tej sesji możesz skorzystać ze wszystkich trzech stylizacji.

Sesja premium

400 zł

W cenie sesji jest: 8 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowane na papierze błyszczącym, w ozdobnym pudełeczku w formacie 15×23 cm. W ramach sesji otrzymujesz także kalendarz ze zdjęciami. W ramach tej sesji możesz skorzystać ze wszystkich trzech stylizacji.

Sesja standardowa

300 zł

W cenie sesji jest: 5 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowane na papierze błyszczącym, w ozdobnym pudełeczku w formacie 15×23 cm. W ramach tej sesji możesz wybrać dwie z trzech stylizacji.

  • Możliwość dokupienia dodatkowego kompletu zdjęć w cenie 30 zł.
  • Możliwość dokupienia kalendarza w cenie 30 zł.
  • możliwość dokupienia fotoobrazu – cena zależna od wielkości.
Udostępnij ten post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*