Adrian/ 13 września, 2021/ Promocje/ 0 comments

Sezon Mini Sesji Świątecznych uważam za otwarty!

Kochani zapraszam na Mini Sesje Świąteczne !!! W tym roku zapisy wyłącznie przez link -> Zapisy

Będą czekały na Was trzy wspaniałe aranżacje. W tym roku królował będzie loft, butelkowa zieleń ze złotem. Oczywiście nie zabraknie światełek i drewnianych świątecznych dekoracji.

W celu rezerwacji terminu konieczna będzie wpłata zaliczki 50 zł. Terminy pokażą Wam się po kliknięciu w link z rezerwacją (23-24 X, 6-7 XI, 13 XI, 20-21 XI, 27-28 XI, 4 XII, 11 XII).

W tym roku chce Wam zaproponować trzy pakiety sesji:

Sesja VIP

400 zł

W cenie sesji jest: 10 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowane na papierze błyszczącym, w ozdobnym pudełeczku w formacie 15×23 cm. W ramach sesji otrzymujesz także dwa kalendarze ze zdjęciami. W ramach tej sesji możesz skorzystać ze wszystkich trzech stylizacji.

Sesja premium

300 zł

W cenie sesji jest: 8 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowane na papierze błyszczącym, w ozdobnym pudełeczku w formacie 15×23 cm. W ramach sesji otrzymujesz także kalendarz ze zdjęciami. W ramach tej sesji możesz skorzystać ze wszystkich trzech stylizacji.

Sesja standardowa

200 zł

W cenie sesji jest: 5 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowane na papierze błyszczącym, w ozdobnym pudełeczku w formacie 15×23 cm. W ramach tej sesji możesz wybrać dwie z trzech stylizacji.

  • Możliwość dokupienia dodatkowego kompletu zdjęć w cenie 25 zł.
  • Możliwość dokupienia kalendarza w cenie 30 zł.
  • możliwość dokupienia fotoobrazu cena zależna od wielkości.
Udostępnij ten post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*